Indeks zaposlenika

Indeks zaposlenika

Nastavnici
Zaposlenici zavoda
Administracija
Tehnička služba
Bivši nastavnici
* A B C Č D Đ E F G H I J K L M N O P R S Š T U V W Z Ž
Nastavnik E-mail Telefon Zvanje
Davor Andrić davor.andric@arhitekt.hr 01 4639 314 Postdoktorand
Gorana Aras Gazić gorana.aras@arhitekt.hr Viši asistent
Hildegard Auf-Franić Professor emeritus
Dubravko Bačić dubravko.bacic@arhitekt.hr Predavač
Ana Martina Bakić ana.bakic@arhitekt.hr Viši predavač
Vjera Bakić vjera.bakic@arhitekt.hr Viši predavač
Bojan Baletić bbaletic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Zrinka Barišić Marenić zrinka.barisic@arhitekt.hr 01 4639 516 Izvanredni profesor
Sanja Bencetić sanja.bencetic@dizajn.hr Docent
Marina Bertina marina.bertina@arhitekt.hr Viši predavač
Mateo Biluš mateo.bilus@arhitekt.hr Docent
Marin Binički marin.binicki@arhitekt.hr Predavač
Bojana Bojanić Obad Šćitaroci bbojanic@arhitekt.hr 01 4639 196 Redoviti profesor
Neda Borić neda.boric@arhitekt.hr Viši predavač
Alan Braun alan.braun@arhitekt.hr Viši predavač
Stipe Brčić stipe@norma.hr
Kristina Careva kristina.careva@arhitekt.hr Docent
Ivan Cetinić ivan.cetinic@arhitekt.hr Viši predavač
Neda Cilinger neda.cilinger@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Teodor Cvitanović teodor.cvitanovic@arhitekt.hr Predavač
Melita Čavlović melita.cavlovic@arhitekt.hr Postdoktorand
Alenka Delić alenka.delic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Nenad Dogan nenad@studiodogan.hr Redoviti profesor
Ivan Doroghy ivan.dorogi@zg.htnet.hr Redoviti profesor
Krešimir Dragčević kresimir.dragcevic@gmail.com Predavač
Vedran Duplančić vedran.duplancic@arhitekt.hr Docent
Nikola Đurek nikola@typonine.com Docent
Igor Ekštajn igor.ekstajn@arhitekt.hr Znanstveni novak
Ivana Ergić ivana.ergic@arhitekt.hr Docent
Nenad Fabijanić nfabijanic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Ivana Fabrio ivanafabrio@gmail.com Docent
Sanja Filep sfilep@arhitekt.hr Redoviti profesor
Tomislav Filetin tfiletin@fsb.hr
Emil Flatz eflatz@arhitekt.hr Predavač
Igor Franić ifranic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Tin Sven Franić tsfranic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Morana Fudurić Docent
Josip Galić josip.galic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Teufik Galijašević tgalijasevic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Sanja Gašparović sanja.gasparovic@arhitekt.hr 01 463 9148 Izvanredni profesor
Miroslav Geng mgeng@arhitekt.hr Redoviti profesor
Juraj Glasinović juraj.glasinovic@arhitekt.hr Predavač
Ivica Grbac ivica.grbac@zg.t-com.hr Redoviti profesor
Miljenko Haiman miljenko.haiman@arhitekt.hr 01 4639 674 Izvanredni profesor
Tatjana Haramina tharamina@fsb.hr Izvanredni profesor
Stanko Herceg stankoherceg22@gmail.com Izvanredni profesor
Andrea Hercog
Aleksandar Homadovski aleksandar.homadovski@arhitekt.hr 01 463 9222 Redoviti profesor
Jesenko Horvat jesenko.horvat@arhitekt.hr Redoviti profesor
Tihana Hrastar tihana.hrastar@arhitekt.hr Znanstveni novak
Marko Hrastovec marko.hrastovec@arhitekt.hr Predavač
Boris Ileković bilekovic@mail.inet.hr Izvanredni profesor
Krunoslav Ivanišin krunoslav.ivanisin@arhitekt.hr Docent
Vedran Ivanković vedran.ivankovic@arhitekt.hr Docent
Tajana Jaklenec tajana.jaklenec@arhitekt.hr 01 4639 315 Predavač
Nataša Jakšić natasa.jaksic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Parizoska Jelena jparizoska@arhitekt.hr Predavač
Mladen Jošić mladen.josic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Tihomir Jukić tihomir.jukic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Tanja Jurčević-Lulić tanja.jurcevic@fsb.hr Redoviti profesor
Siniša Justić sinisa.justic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Romana Kajp Predavač
Zlatko Kapetanović zkapeta27@gmail.com Redoviti profesor
Zlatko Karač zlatko.karac@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Vedran Kasap Vkasap@gmail.com Docent
Vladimir Kasun vladimir.kasun@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Inja Kavurić Kireta
Ivana Knez dia.ivanaknez@gmail.com Predavač
Luka Korlaet luka.korlaet@arhitekt.hr Docent
Dina Korper-Žemva dina.korper@korper-partneri.com Predavač
Boris Koružnjak boris.koruznjak@arhitekt.hr Redoviti profesor
Iva Kostešić ikostesic@arhitekt.hr Asistent
Damir Krajnik damir.krajnik@arhitekt.hr 01 4639 383 Izvanredni profesor
Darko Latin darko.latin@arhitekt.hr Predavač
Nenad Lipovac nenad.lipovac@arhitekt.hr Redoviti profesor
Rene Lisac rene.lisac@arhitekt.hr Docent
Damir Mance damir.mance@arhitekt.hr Viši predavač
Dunja Mandić dunja.mandic@arhitekt.hr Viši predavač
Dorian Marjanović dorian.marjanovic@fsb.hr Redoviti profesor
Andrej Marković andrej.markovic@arhitekt.hr Asistent
Tomislav Martinec
Berislav Medić berislav.medic@arhitekt.hr Viši predavač
Kovačević Melita Redoviti profesor
Vesna Mikić vmikic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Ljubomir Miščević ljubomir.miscevic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Anka Mišetić anka.misetic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Petar Mišković petar.miskovic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Ivan Mlinar ivan.mlinar@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Leo Modrčin leo.modrcin@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Maroje Mrduljaš maroje.mrduljas@arhitekt.hr Predavač
Ana Mrđa ana.mrdja@arhitekt.hr Docent
Neda Mrinjek Kliska neda.mrinjek@arhitekt.hr Predavač
Andrija Mudnić amudnic@arhitekt.hr Asistent
Iva Muraj iva.muraj@arhitekt.hr Docent
Velimir Neidhardt
Mladen Obad Šćitaroci mos@arhitekt.hr, scitaroci@gmail.com 014639265 Redoviti profesor
Tin Oberman tin.oberman@arhitekt.hr 01 4639 471 Postdoktorand
Veljko Oluić veljko.oluic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Milan Opalić milan.opalic@gmail.com Redoviti profesor
Mladen Orešić mladen.oresic.dco@gmail.com Redoviti profesor
Stanka Ostojić stanka.ostjic@arhitekt.hr Predavač
Morana Pap morana.pap@arhitekt.hr Asistent
Helena Paver Njirić helena.njiric@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Roberta Pavlović roberta.pavlovic@arhitekt.hr Predavač
Željko Pavlović zeljko.pavlovic@arhitekt.hr Predavač
Bojan Pažek bojan.pazek@arhitekt.hr 01 4639 391 Asistent
Srečko Pegan srecko.pegan@arhitekt.hr 014639433 Redoviti profesor
Mario Petrak mariopetrak@icloud.com Predavač
Damir Petric
Lea Petrović Krajnik lea.petrovic@arhitekt.hr Docent
Ivica Plavec ivica.plavec@arhitekt.hr Docent
Lenko Pleština lenko.plastina@arhitekt.hr Redoviti profesor
Ivana Podnar ipodnar@arhitekt.hr Predavač
Pavel Posavec
Damir Prodan-Abramović Predavač
Zorana Protić zorana.protic@arhitekt.hr Viši predavač
Lovorka Prpić lovorka.prpic@arhitekt.hr Docent
Branimir Rajčić branimir.rajcic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Goran Rako goran.rako@arhitekt.hr Redoviti profesor
Tamara Relić trelic@arhitekt.hr Asistent
Tihomir Rengel tihomir.rengel@arhitekt.hr Predavač
Vanja Rister vanja.rister@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Mia Roth Čerina mroth@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Marko Rukavina marko.rukavina@arhitekt.hr 01 463 9471 Postdoktorand
Nives Sertić nives.sertic@gmail.com Predavač
Mojca Smode Cvitanović mojca.smode@arhitekt.hr Znanstveni novak
Zorana Sokol Gojnik zorana.sokol@arhitekt.hr 01 463 98 00 Docent
Mladen Šercer msercer@fsb.hr Redoviti profesor
Karin Šerman karin.serman@arhitekt.hr Redoviti profesor
Robert Šimetin robert.simetin@tehnozone.hr Docent
Marija Šimić Horvath marija.simic@arhitekt.hr Docent
Marina Šimunić Buršić marina.simunic@arhitekt.hr Docent
Vatroslav Škare vskare@efzg.hr
Stanko Škec
Krunoslav Šmit krunoslav.smit@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Marino Šneler marino.sneler@arhitekt.hr Viši predavač
Ariana Štulhofer ariana.stulhofer@arhitekt.hr 01 4639 330 Redoviti profesor
Sonja Tadej Vončina sonja.tadej@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Idis Turato iturato@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Nenad Turčić nenad.turcic@arhitekt.hr 01 4639 468 Predavač
Ivana Tutek ivana.tutek@arhitekt.hr Viši predavač
Andrej Uchytil andrej.uchytil@arhitekt.hr Redoviti profesor
Darko Užarević darko.uzarevic@arhitekt.hr Predavač
Roberto Vdović roberto.vdovic@arhitekt.hr Docent
Zoran Veršić zoran.versic@arhitekt.hr 01 4639 122 Izvanredni profesor
Nino Virag nino.virag@arhitekt.hr Docent
Tomislav Vlainić Docent
Dalibor Vračan dalibor.vracan@arhitekt.hr Viši predavač
Feđa Vukić fvukic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Hrvoje Vukić hrvoje.vukic@arhitekt.hr Asistent
Dina Vulin Ileković dina.vulin-ilekovic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Renata Waldgoni renata.waldgoni@arhitekt.hr Redoviti profesor
Vlatka Wertheimer
Tamara Zaninović tamara.maric@arhitekt.hr 014639199 Znanstveni novak - asistent
Tonči Žarnić tonci.zarnic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Dragan Žeželj Docent
Ivica Župčić zupcic@sumfak.hr
Veljko Žvan veljkozvan@gmail.com Predavač
Zaposlenik E-mail Telefon Odjel/zanimanje
Vesna Božek Računovodstvo
Karolina Bunčić
Maja Francuz
Zdenko Gajšak Tajništvo
Tihana Gržić Ožvald Tajnik fakulteta
Katica Hunjet Računovodstvo
Boris Kostanjšak
Marina Koštek Studentska referada
Sanja Kustić Tajnik dekana
Ljiljana Loina-Hohnjec Stručni referent
Kata Peičević Tajništvo
Saša Relić
Ivana Robina Računovodstvo
Alan Ropac
Marija Skočir Računovodstvo
Daniel Srečec Viši stručni referent za nabavu
Mira Stanić
Anica Subotić Računovodstvo
Vesna Šarčević Studentska referada
Nikolina Šerbula Studentska referada
Paula Šimetin
Zaposlenik Odjel/zanimanje
Darinka Babuder Spremačica
Marija Bobnjarić Spremačica
Ljiljana Braje Spremačica
Mirzet Đulović Tehnička služba
Dragica Gagulić Spremačica
Sanja Jurkin Spremačica
Smiljka Marinčević Spremačica
Anamarija Nikolić Spremačica
Pavica Novak Spremačica
Kristijan Petrović Tehnička služba
Đula Pjanić Spremačica
Zvonko Trčak Tehnička služba
Nastavnik
Ivan Crnković
Drago Galić
Egon Lokošek
Ante Marinović-Uzelac
Boško Opalić
Nikoleta Sudeta
Neven Šegvić
Vladimir Turina
Stipe Vidak
Gordana Žaja
Zaposlenik E-mail Telefon Zavod

Sarah Baldani


Zavod za arhitekturu

Tea Beličev


Zavod za arhitekturu

Mladen Cvitanović


Zavod za graditeljsko naslijeđe

Ivona Cvitković


Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Duje Dvornik


Zavod za arhitekturu

Marija Džapo


Zavod za arhitekturu

Nikolina Gradečki


Zavod za urbanizam, prostorno planiranje i pejsažnu arhitekturu

Ivana Krmpotić

ikrmpotic@arhitekt.hr

Zavod za arhitekturu

Višnja Matacun


Zavod za arhitekturu

Marija Medoš


Zavod za graditeljsko naslijeđe

Nives Mlinar


Zavod za arhitekturu

Ines Mravunac


Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Maroje Mrduljaš

maroje.mrduljas@arhitekt.hr

Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Zoran Nikoloski


Zavod za arhitekturu

Marina Pavković


Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Željko Pavlović

zeljko.pavlovic@arhitekt.hr

Zavod za arhitekturu

Tatjana Peraković


Zavod za arhitekturu

Ivan Škugor


Zavod za arhitekturu

Tomislav Vidović


Zavod za graditeljsko naslijeđe

Gordana Žaja

gordana.zaja@arhitekt.hr

Zavod za arhitekturu
Karta